Firma „DARMAR” powstała w 2010 roku w odpowiedzi na ogromne zainteresowanie nowoczesnymi rozwiązaniami informatycznymi.
W naszym serwisie komputerowym pracują osoby z wieloletnim stażem i ogromnym doświadczeniem w branży IT. Naszym priorytetem stało się oferowanie klientom najnowszych spersonalizowanych rozwiązań informatycznych w przystępnej cenie. Wszystkie nasze działania skupiają się na zapewnieniu komfortowej, bezpiecznej i nieprzerwanej pracy naszemu klientowi. Najwyższy standard obsługi doceniło już wielu klientów z którymi podpisaliśmy umowy stałego nadzoru informatycznego.
W 2021 roku przekształciliśmy się w Spółkę z o.o. DARMAR IT.


Proponowana przez nas kompleksowa obsługa firm to efekt doświadczeń z zakresu handlu i usług. Klienci biznesowi szukają usług na najwyższym poziomie, oczekując jednocześnie przystępnych cen. Dla nowoczesnych firm i przedsiębiorstw istotny jest wybór usługodawcy IT, który zagwarantuje najwyższy poziom obsługi, indywidualne podejście i rozpoznanie potrzeb klienta.

Nadzór informatyczny

Nasza obsługa informatyczna to:

Cena za 1 roboczo godzinę od 150 zł brutto.

RODO

Oferujemy wsparcie z zakresu konsultacji serwerów oraz infrastruktury sieciowej. Prowadzimy konsultację z zakresu poprawy bezpieczeństwa infrastruktury IT. Prowadzimy analizy bezpieczeństwa wskazując na możliwe do prowadzenia rozwiązania.

Poprzez nasz dział zajmujący się bezpieczeństwem danych osobowych jesteśmy w stanie przystosować infrastrukturę IT do wymogów RODO.

Istnieje również możliwość objęcia przez nas roli ASI (Administratora Systemów Informatycznych) dzięki której mamy możliwość nie tylko sprawnie zarządzać Państwa infrastrukturą, ale również przygotowywać niezbędne analizy dla IODO (Inspektora Ochrony Danych Osobowych).

Oferujemy doraźne wsparcie jak również stałe umowy
w zakresie wybranym przez Państwa.

* Profesjonalizm * Bezpieczeństwo * Zaufanie *

Copyright © 2021 DARMAR. All rights reserved.